Bazy danych dla branży turystycznej
Interesują Cię bazy firm branży turystycznej?
Podaj swój e-mail, aby otrzymywać informacje:
zapisz    wypisz

Deklaracja polityki prywatności

Administratorem wszystkich danych zgromadzonych w serwisie TUR-BAZY.PL jest firma DataNet i oświadcza ona, że w przypadkach nie określonych w niniejszej polityce, także będzie kierowała się interesem Użytkownika i jego prawem do zachowania prywatności.

Przetwarzanie danych

Firma DataNet dokłoży wszelkich starań aby wszelkie dane Użytkowników Serwisie TUR-BAZY.PL były chronione w sposób właściwy.

Serwis TUR-BAZY.PL nie gromadzi i nie przetwarza żadnych danych osobowych użytkowników w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych (gromadzone informacje nie pozwalają zidentyfikować użytkowników jako osoby i są one gromadzone w celach statystycznych oraz analizy ruchu w serwisie).

W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek nieprawidłowości prosimy o bezpośredni kontakt z przedstawicielem firmy.

Wykorzystanie danych

Poczta elektroniczna: Użytkownik serwisu wyraża zgodę na przesyłanie na adres poczty elektronicznej Użytkownika komunikatów informacyjnych, ofertowych, marketingowych i innych.

Ankiety i sondaże: Przeprowadzane od czasu do czasu za pomocą poczty elektronicznej lub bezpośrednio z poziomu serwisu TUR-BAZY.PL, mogą zawierać pytania o dane szczegółowe, demograficzne oraz preferencje. Dane te służą do tworzenia zbiorowego wizerunku naszych klientów i ich preferencji i pomagają nam w udoskonalaniu naszych usług.

Raporty: TUR-BAZY.PL mogą także wykorzystać dane Użytkownika w celu tworzenia raportów statystycznych na użytek wewnętrzny i do wglądu dla kontrahentów serwisu TUR-BAZY.PL. Będą to tylko przetworzone dane statystyczne, nie zawierające żadnych informacji personalnych.

Pozostałe: Serwis TUR-BAZY.PL gromadzi także dane zawarte w logach systemowych (czyli informacje, jaką przekazuje serwerowi komputer użytkownika przy każdym połączeniu, np. adres IP, z którego można m.in. ustalić skąd nastąpiło połączenie, albo które części serwisu były odwiedzane przez Użytkownika, itp.). Informacje te są wykorzystywane przez Serwis TUR-BAZY.PL w celach technicznych - związanych z administracją naszymi serwerami, oraz statystycznych - np. informacji demograficznych.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości dotyczące polityki prywatności Serwisu TUR-BAZY.PL skontaktuj się z nami na adresem datanet@tur-bazy.pl


Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij

Udany styczeń na wrocławskim lotnisku

Ryanair z nową bazą w Polsce

Biuro Turystyki Panstwa Hiszpanskiego Atrium Centrum

Biuro Usług Turystycznych i Handlowych IMPULS

Anka Kawiarnia Maria Gmurowska

Drwęcas.c. Jarosław Golubiewski, Hanna Golubiewska

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy "Dzierżno" Sp. z o.o.

AB-Last Minute Holiday Polska Sp. z o.o.

Powrót połączeń Bydgoszcz - Lwów

U Sołtysa

Lwowska Restauracja

Rejmont Jerzy Kosiec

STUDIO RELAX SPORT

Drwęcas.c. Jarosław Golubiewski, Hanna Golubiewska

Hotel Wodnik Firmy Dozamel ***

Dyliżans Trans Sp.j.

TUI Poland szykuje się na rekordowy sezon

Sea Tours Biuro Podróży Karol Rosada

Agencja-Ubezpieczeniowo-Turystyczna

Carmen Restauracja Monika Damian Bryła

Alka-Trans Jarosław Wochniak

Hotel Perkoz

Hotel Gródek

Polskie Towarzystwo Schronisk Młodzieżowych Zarząd Oddziału Wielkopolskiego

Ogłoszenia praca turystyka, w turystyce