Bazy danych dla branży turystycznej
Interesują Cię bazy firm branży turystycznej?
Podaj swój e-mail, aby otrzymywać informacje:
zapisz    wypisz

Baza Hiszpanii2009 zawiera dane 1100 działających na terenie .


Każde jest opisane jest za pomocą:

  • nazwy,
  • dokładnego adresu,
  • numerów ,
  • numerów faksów,
  • adresu ,
  • adresu .

W Bazie znajdują się informacje o biurach mieszczących się w: MADRID(139), BARCELONA(87), VALENCIA(43), SEVILLA(36), ZARAGOZA(28), MALAGA(18), BILBAO(18), GRANADA(14), VALLADOLID(13), PAMPLONA(12), PALMA DE MALLORCA(12), OVIEDO(12), LLEIDA(12), SABADELL(11), SANTA CRUZ DE TENERIFE(10), BURGOS(10), itd.

Baza umożliwia wybór wg. miast lub wyszukiwanie za wg. nazwy lub dowolnego fragmentu ich danych (telefonu, ulicy, e-maila, www), zapoznanie się z ich ofertą, szybki kontakt poprzez e-mail, telefon lub fax, drukowanie etykiet adresowych, list wybranych oraz profesjonalną korespondencje zbiorową (wysyłanie jednocześnie wielu listów o tej samej zawartości do wielu odbiorców tak, że każdy odbiorca widzi w polu "do" tylko swój adres).

Dodatkowo w Bazie można wprowadzać własne komentarze (do każdej firmy!) i oznaczać wg preferencji (np. tworzyć własne grupy firm). Pozwala to na użytkowanie Bazy zgodnie z potrzebami - np. touroperator zajmujący się organizacją turystyki medycznej i przyjazdowej do Krakowa i Zakopanego może zdefiniować sobie dwie grupy firm, z którymi będzie współpracował (np. Kraków + Zakopane i medyczna), a może zaznaczyć sobie szczególnie interesujące pod kątem współpracy firmy, lub po prostu , do których już została wysłana konkretna . Jest to dodatkowa korzyść - nadane oznaczenia i komentarze są przechowywane w bazie i dostępne podczas kolejnych uruchomień programu.

Z można korzystać bez ograniczeń czasowych. Informacje zawarte w bazie są aktualne na dzień ostatniej aktualizacji 1 stycznia 2009.Pobierz Demo       Zamów bazę
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij

Zmiana siedziby Rainbow Tours

Akcja promocyjna Krakowa

HORYZONT Biuro Podróży

Salim Tour Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Magdalena Jaremko

Biuro Podróży Tomi Tourist Kazimierz Świderski Krystyna Świderska

Górniewski Tomasz Usługi Transportowe

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "WANDA" Wanda Szewczak

Baza Noclegowa przy TOPR

W 2010 r. do Polski przyjedzie 19 mln turystów

Centrum Podróży Aura

Biuro Podróży RADTUR, COMEON.PL

Agroturystyka ZACISZE

McDonald's Polska Sp. z o.o. Restauracja

CENTRAL SERWIS Biuro Podróży

Pensjonat WANDA

EXPRESS

Pod Łodzią trwa wojna przewoźników o pasażerów

Zajazd Boryna

Lipka

Alternatywa Firma Handlowo-Usługowa Pub Grzegorz Kaszlikowski

Paragraf 22 Drink Bar

Abomiz

M.R.A. Bus Ryszard Wiechetek

Hotel Granada **

ryba maślana