Bazy danych dla branży turystycznej
Interesują Cię bazy firm branży turystycznej?
Podaj swój e-mail, aby otrzymywać informacje:
zapisz    wypisz

Baza Hiszpanii2009 zawiera dane 1100 działających na terenie .


Każde jest opisane jest za pomocą:

  • nazwy,
  • dokładnego adresu,
  • numerów ,
  • numerów faksów,
  • adresu ,
  • adresu .

W Bazie znajdują się informacje o biurach mieszczących się w: MADRID(139), BARCELONA(87), VALENCIA(43), SEVILLA(36), ZARAGOZA(28), MALAGA(18), BILBAO(18), GRANADA(14), VALLADOLID(13), PAMPLONA(12), PALMA DE MALLORCA(12), OVIEDO(12), LLEIDA(12), SABADELL(11), SANTA CRUZ DE TENERIFE(10), BURGOS(10), itd.

Baza umożliwia wybór wg. miast lub wyszukiwanie za wg. nazwy lub dowolnego fragmentu ich danych (telefonu, ulicy, e-maila, www), zapoznanie się z ich ofertą, szybki kontakt poprzez e-mail, telefon lub fax, drukowanie etykiet adresowych, list wybranych oraz profesjonalną korespondencje zbiorową (wysyłanie jednocześnie wielu listów o tej samej zawartości do wielu odbiorców tak, że każdy odbiorca widzi w polu "do" tylko swój adres).

Dodatkowo w Bazie można wprowadzać własne komentarze (do każdej firmy!) i oznaczać wg preferencji (np. tworzyć własne grupy firm). Pozwala to na użytkowanie Bazy zgodnie z potrzebami - np. touroperator zajmujący się organizacją turystyki medycznej i przyjazdowej do Krakowa i Zakopanego może zdefiniować sobie dwie grupy firm, z którymi będzie współpracował (np. Kraków + Zakopane i medyczna), a może zaznaczyć sobie szczególnie interesujące pod kątem współpracy firmy, lub po prostu , do których już została wysłana konkretna . Jest to dodatkowa korzyść - nadane oznaczenia i komentarze są przechowywane w bazie i dostępne podczas kolejnych uruchomień programu.

Z można korzystać bez ograniczeń czasowych. Informacje zawarte w bazie są aktualne na dzień ostatniej aktualizacji 1 stycznia 2009.Pobierz Demo       Zamów bazę
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij

Rego-Bis wprowadza nowości do oferty

PIT będzie rozmawiała w sprawie wycieczek szkolnych

Eurocamp-Camping Europa Sp. z o.o.

Anioł Józef Zakład Usługowo-Handlowy Usługi Gastronomiczne

Rytm Kawiarnia Cezary Homel

Litpol Sp. z o.o.

Marbi - Dookoła Świata

Premiere Classe Warszawa

Rośnie ruch pasażerski na lotnisku w Zielonej Górze

Zakład Komunikacji Miejskiej Connex Tczew Sp. z o.o.

A Dong Restauracja

Acorn Polska Andrzej Warmuz

Domowy Okruszek s.c.

Baccara

Ales Sp. z o.o.

Kyriad Prestige

Vienna House Mokotow Warsaw ma już dyrektor generalną

Bogdan Firma Przewozowa Bogdan Piotrowski

Biuro Turystyczne HEJ S.C.

Rooster

NON-STOP TRAVEL Biuro Podróży

Ośrodek usług hotelasko-gastronomicznych FIAN

Senior

hotel CAMPANILE Warszawa

ryba maślana