Bazy danych dla branży turystycznej
Interesują Cię bazy firm branży turystycznej?
Podaj swój e-mail, aby otrzymywać informacje:
zapisz    wypisz

Baza Polski2018 zawiera dane 3735 działających w Polsce.


Każde biuro jest opisane jest za pomocą:

  • nazwy,
  • dokładnego adresu (miasto, ulica, kod pocztowy),
  • województwa,
  • numerów telefonów: stacjonarny (89%), tel. komórkowy (64%)
  • numerów faksów (59%),
  • adresu (97%),
  • adresu (100%, każde posiada e-mail).

Wszystkie informacje o biurach zawartych w bazie zostały rzetelnie sprawdzone. Baza zawiera więc poprawne numery telefonów i faxów, działające adresy www oraz aktualne adresy do każdego .


W Bazie znajdują się informacje o biurach mieszczących się w: WARSZAWA(466), KRAKÓW(200), POZNAŃ(169), WROCŁAW(144), ŁÓDŹ(113), KATOWICE(100), GDAŃSK(86), LUBLIN(79), SZCZECIN(74), BIELSKO-BIAŁA(65), BYDGOSZCZ(60), RZESZÓW(48), GDYNIA(44), OLSZTYN(40), CZĘSTOCHOWA(39), BIAŁYSTOK(39), GLIWICE(35), OPOLE(31), TORUŃ(27), KIELCE(27), RYBNIK(26), RADOM(26), ZIELONA GÓRA(25), NOWY SĄCZ(25), SOSNOWIEC(24), BYTOM(22), TARNÓW(21), TYCHY(20), RUDA ŚLĄSKA(20), GORZÓW WIELKOPOLSKI(20), CHORZÓW(20), itd.

Baza umożliwia wybór wg. województw lub miast, albo wyszukiwanie wg. nazwy lub dowolnego fragmentu ich danych (telefonu, ulicy, e-maila, www), zapoznanie się z ich ofertą, szybki kontakt poprzez e-mail, telefon lub fax, drukowanie etykiet adresowych, list wybranych firm oraz profesjonalną korespondencje zbiorową (wysyłanie jednocześnie wielu o tej samej zawartości do wielu odbiorców tak, że każdy odbiorca widzi w polu "do" tylko swój adres).

Dodatkowo w Bazie można wprowadzać własne komentarze (do każdej firmy!) i oznaczać wg. swoich preferencji (np. tworzyć własne grupy firm). Pozwala to na użytkowanie Bazy zgodnie z potrzebami - np. touroperator zajmujący się organizacją młodzieżowej i wczasów w Grecji może zdefiniować sobie dwie grupy firm, z którymi będzie współpracował (np. Grecja i tur. młodzieżowa), a może oznaczyć sobie szczególnie interesujące pod kątem współpracy firmy, lub po prostu , do których już została wysłana konkretna . Jest to dodatkowa korzyść - nadane oznaczenia i komentarze są przechowywane w bazie i dostępne podczas kolejnych uruchomień programu.

Z można korzystać bez ograniczeń czasowych. Informacje zawarte w bazie są aktualne na co najmniej pierwszy dzień ostatniej weryfikacji tj. 1 styczeń 2018.


Pobierz Demo       Zamów bazę
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij

Sebastian Mikosz nowym prezesem LOT

Solaris zaopatrzy niemiecki rynek w autobusy i tramwaje

Horyzont Biuro Podróży

Jurtrans Usługi Transportowe Jerzy Pietrzyk

Sonata Pizzeria

Jutrzenka Restauracja Janina Gidzińska

Pensjonat Zacisze

Ośrodek Wypoczynkowy Maria 1,2

Kuracjusze ośrodka Równica w Ustroniu są zdrowi

Piwnica pod Jackiem

Staromiejska Kawiarnia

Stawowa S.C. Drink-Bar

Oddział PTTK Powiatu Żarskiego

Batory

Asia

Lazur Travel

Katowice: ogródki bez ciszy nocnej

Andriusza

EMAUS

Trattoria Ti Amo Restauracja

Urbaniak Grażyna Pijalnia Piwa

Eko-Tour

Pensjonat Kubik

Orion Biuro podróży

ryba maślana