Bazy danych dla branży turystycznej
Interesują Cię bazy firm branży turystycznej?
Podaj swój e-mail, aby otrzymywać informacje:
zapisz    wypisz

Baza Polski2018 zawiera dane 3735 działających w Polsce.


Każde biuro jest opisane jest za pomocą:

  • nazwy,
  • dokładnego adresu (miasto, ulica, kod pocztowy),
  • województwa,
  • numerów telefonów: stacjonarny (89%), tel. komórkowy (64%)
  • numerów faksów (59%),
  • adresu (97%),
  • adresu (100%, każde posiada e-mail).

Wszystkie informacje o biurach zawartych w bazie zostały rzetelnie sprawdzone. Baza zawiera więc poprawne numery telefonów i faxów, działające adresy www oraz aktualne adresy do każdego .


W Bazie znajdują się informacje o biurach mieszczących się w: WARSZAWA(466), KRAKÓW(200), POZNAŃ(169), WROCŁAW(144), ŁÓDŹ(113), KATOWICE(100), GDAŃSK(86), LUBLIN(79), SZCZECIN(74), BIELSKO-BIAŁA(65), BYDGOSZCZ(60), RZESZÓW(48), GDYNIA(44), OLSZTYN(40), CZĘSTOCHOWA(39), BIAŁYSTOK(39), GLIWICE(35), OPOLE(31), TORUŃ(27), KIELCE(27), RYBNIK(26), RADOM(26), ZIELONA GÓRA(25), NOWY SĄCZ(25), SOSNOWIEC(24), BYTOM(22), TARNÓW(21), TYCHY(20), RUDA ŚLĄSKA(20), GORZÓW WIELKOPOLSKI(20), CHORZÓW(20), itd.

Baza umożliwia wybór wg. województw lub miast, albo wyszukiwanie wg. nazwy lub dowolnego fragmentu ich danych (telefonu, ulicy, e-maila, www), zapoznanie się z ich ofertą, szybki kontakt poprzez e-mail, telefon lub fax, drukowanie etykiet adresowych, list wybranych firm oraz profesjonalną korespondencje zbiorową (wysyłanie jednocześnie wielu o tej samej zawartości do wielu odbiorców tak, że każdy odbiorca widzi w polu "do" tylko swój adres).

Dodatkowo w Bazie można wprowadzać własne komentarze (do każdej firmy!) i oznaczać wg. swoich preferencji (np. tworzyć własne grupy firm). Pozwala to na użytkowanie Bazy zgodnie z potrzebami - np. touroperator zajmujący się organizacją młodzieżowej i wczasów w Grecji może zdefiniować sobie dwie grupy firm, z którymi będzie współpracował (np. Grecja i tur. młodzieżowa), a może oznaczyć sobie szczególnie interesujące pod kątem współpracy firmy, lub po prostu , do których już została wysłana konkretna . Jest to dodatkowa korzyść - nadane oznaczenia i komentarze są przechowywane w bazie i dostępne podczas kolejnych uruchomień programu.

Z można korzystać bez ograniczeń czasowych. Informacje zawarte w bazie są aktualne na co najmniej pierwszy dzień ostatniej weryfikacji tj. 1 styczeń 2018.


Pobierz Demo       Zamów bazę
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij

Nowe połączenie z Lublina

Nowe połączenie z wrocławskiego lotniska

PIAST PUH

Paris Prestige

Ensenada Restauracja Meksykańska

Gospoda Piwniczna S.C. Przemysław Dranikowski Mariusz Galas

Gracja

Krakopak

Zmiany w zimowym rozkładzie połączeń lotniczych z Modlina

Kurna Chata

Piwnica Murna Restauracja Krzysztof Golusiński

Hubertus Piotr Świderski

TRAVEL PROJEKT Biuro Podróży

Zajazd Pod Świerkami

Gracja

Plattówka Gospodarstwo Agroturystyczne

Powrót połączeń Bydgoszcz - Lwów

Biuro Turystyczne Sumada Travel

Wierzynek S.A. Restauracja Czwarta Pora Roku

KFC American Restaurants Sp. z o.o.

Restart Cezary Rząca

gospodarstwo agroturystyczne "Jan"

KORONA nr 241

Jetelinka

ryba maślana