Bazy danych dla branży turystycznej
Interesują Cię bazy firm branży turystycznej?
Podaj swój e-mail, aby otrzymywać informacje:
zapisz    wypisz

Jak używać TUR-BAZY.PL w pracy?


Każda z naszych Baz jest dostępna w formie programu wysyłanego w formie elektronicznej lub na CD. Program bazy umożliwia przeglądanie informacji o firmach, wyszukiwanie wśród nich, wybór firm oraz ułatwia szybki kontakt z wybranymi firmami poprzez , telefon, faks, czy też pocztę tradycyjną.


Po włożeniu do napędu CD płyty lub uruchomieniu pliku z wersją elektroniczną Bazy, uruchomi się program pozwalający na dostęp do bazy danych. Wersja elektroniczna do pełnego działania może wymagać skonfigurowania wysyłki poczty na jeden z wskazanych w zamówieniu firmowych adresów .

Program ten pozwala przeglądać wszystkie dostępne firmy pokazując przewijaną listę w głównym oknie. Po kliknięciu na konkretną firmę, widzimy informacje o niej. Możemy również kliknąć na adres WWW, co otworzy okno przeglądarki stron WWW ze stroną tego . Możemy także kliknąć na adres e-mail, co uruchomi wysyłkę e-maila do tej pojedynczej .

Oczywiście zamiast przeglądać po kolei, możemy wyszukać wg. fragmentu , miasta, czy też państwa. Wynik takiego wyszukiwania również możemy przeglądać jako listę .

Co jeszcze można zrobić za pomocą naszych baz?

Korzystając z TUR-BAZY.PL można:
  1. wysyłać zbiorowe e-maile do wybranych firm lub grup ,
  2. drukować listy , ułatwiające kontakt telefoniczny,
  3. drukować etykiety adresowe, niezbędne przy wysyłaniu papierowych folderów, czy też .

Jak profesjonalnie wysyłać e-maile zbiorowe?

Bazy TUR-BAZY.PL umożliwiają profesjonalną wysyłkę korespondencji zbiorowej, czyli wysyłanie wielu e-maili za jednym razem w taki sposób, aby każdy z odbiorców dostał adresowany tylko do niego.


Aby wysłać e-mail do wielu firm wystarczy wybrać odbiorców, dodać ich do schowka, i nacisnąć przycisk Wyślij zbiorowy . Następnie należy wprowadzamy treść e-maila w formularzu, dodać załącznik i nacisnąć przycisk wyślij.

Listy e-mail do wybranych odbiorców zostaną wysłane, a na nasz adres e-mail przyjdzie zbiorczy e-mail podsumowujący wysyłkę (jeżeli w formularzu zaznaczona była opcja Wyślij kopię na mój .

Oczywiście realizując taką wysyłkę należy pamiętać o wymogach prawa i stosować się do niego, a w szczególności do "Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną", czyli przede wszystkim nie przesyłać już ofert bez zgody odbiorców.

Jak drukować firm?

Aby ułatwić kontakt telefoniczny i faksowy bazy TUR-BAZY.PL umożliwiają wydruk danych wybranych firm w postaci lub tabeli.


Aby wydrukować listę wybranych firm wystarczy dodać je do schowka i nacisnąć przycisk wydrukuj listę firm. Analogicznie, by wydrukować dane wybranych firm w formie tabeli należy wybrać odpowiednie firmy i nacisnąć przycisk Wydrukuj listę jako tabelę.

Jak drukować etykiety adresowe?

Opcja drukowania etykiet adresowych przyda się w przypadku, gdy rozsyłamy i inne publikacje z nasza ofertą.


Aby wydrukować etykiety wystarczy wybrać odpowiednie firmy, dodać je do schowka i nacisnąć przycisk wydrukuj etykiety . Następnie należy wybrać format etykiet jakie zamierzamy drukować z najpopularniejszych dostępnych na rynku, lub jeżeli korzystamy z niestandardowych arkuszy wprowadzić własne parametry druku (zapisując je do dalszego użytku) i nacisnąć przycisk Drukuj.
Czego potrzebujesz, aby korzystać z baz?

Program działa w systemie Windows. Aby z niego skorzystać potrzebujesz komputer PC (minimum 512MB RAM) z czytnikiem CD-ROM (dla na CD) wyposażony w system operacyjny Microsoft Windows 98/ME/2000/XP/Vista/7(tryb zgodności XP).

Do przeglądania stron WWW niezbędna jest przeglądarka stron WWW (Internet Explorer, Firefox, Mozilla, Opera lub inna), a natomiast wysyłania zarówno pojedynczych, jak i zbiorowych e-maili nie jest już potrzebny żadnej program pocztowy, gdyż baza ma wbudowanego klienta poczty, który umożliwia wysyłki. Klient ten wymaga konta pocztowego z nieszyfrowanym protokołem SMTP (zwykle port 25 lub 587 w Polsce). Przypominamy, że użytkownik zobowiązany jest przestrzegać obowiązujące prawo oraz zwyczajowe postanowienia dotyczące użytkowania sieci (zwane netykietą).

Sam sprawdź nasze bazy!

Wszystkich zainteresowanych możliwościami naszych zapraszamy do działu wersja demo, gdzie można pobrać wersje demonstracyjne naszych .

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij

III Śląski Turniej Kulinarny za nami

AmRest notuje zyski

Italiatour Biuro Podróży Sp. z o.o.

ISKRA

AB Pizza Adam Bednarski

La Cucina Italiana Restauracja Barbara Bielecka

kolorowy świat

Zajazd Nadodrze

Etiopczycy naprawią Dreamlinery

TRIADA Biuro Podróży

Noworolski Kawiarnia

Edison

Restauracja Stary Szczecin

Karczma Zamczysko

Agencja Turystyczna''IMPERIAL''

Porto Fino

Klienci Aquamaris wracają do kraju

Eurotrans Sp.j. Zakład Usług Turystyczno-Przewozowych

Gwiazda S.C. Restauracja

AGENCJA TURYSTYCZNA JANTAR

Dubaj Restauracja Agnieszka Słupska

Ośrodek Szkoleniowo-Rekreacyjny w Karpaczu

Ośrodek Rekolekcyjno-Wypoczynkowo-Rehabilitacyjny "Gwiazda Morza"

AVANGARDE Agencja Polska

Ogłoszenia praca turystyka, w turystyce