Bazy danych dla branży turystycznej
Interesują Cię bazy firm branży turystycznej?
Podaj swój e-mail, aby otrzymywać informacje:
zapisz    wypisz

Baza Wielkiej Brytaniizawiera dane 1341 działających na terenie .


Każde jest opisane jest za pomocą:

  • nazwy,
  • dokładnego adresu,
  • numerów ,
  • numerów faksów,
  • adresu ,
  • adresów .

W Bazie znajdują się informacje o biurach mieszczących się w: LONDON(192), MANCHESTER(22), BRIGHTON(14), BIRMINGHAM(14), NORWICH(12), CRAWLEY(12), EDINBURGH(11), BELFAST(11), SHEFFIELD(10), LEICESTER(10), CAMBRIDGE(10), BROMLEY(10), itd.

Baza umożliwia wybór wg. miast lub wyszukiwanie za wg. nazwy lub dowolnego fragmentu ich danych (telefonu, ulicy, e-maila, www), zapoznanie się z ich ofertą, szybki kontakt poprzez e-mail, telefon lub fax, drukowanie etykiet adresowych, list wybranych firm oraz profesjonalną korespondencje zbiorową (wysyłanie jednocześnie wielu o tej samej zawartości do wielu odbiorców tak, że każdy odbiorca widzi w polu "do" tylko swój adres).

Dodatkowo w Bazie można wprowadzać własne komentarze (do każdej firmy!) i oznaczać wg. swoich preferencji (np. tworzyć własne grupy firm). Pozwala to na użytkowanie Bazy zgodnie z potrzebami - np. touroperator zajmujący się organizacją młodzieżowej i wczasów w Grecji może zdefiniować sobie dwie grupy firm, z którymi będzie współpracował (np. Grecja i tur. młodzieżowa), a może oznaczyć sobie szczególnie interesujące pod kątem współpracy firmy, lub po prostu , do których już została wysłana konkretna . Jest to dodatkowa korzyść - nadane oznaczenia i komentarze są przechowywane w bazie i dostępne podczas kolejnych uruchomień programu.

Z można korzystać bez ograniczeń czasowych. Informacje zawarte w bazie są aktualne na pierwszy dzień ostatniej aktualizacji tj. 1 czerwiec 2014.


Pobierz Demo       Zamów bazę
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij

Plaże w Międzyzdrojach są pilnowane przez detektywów?

Świnoujście, Darłówek - zniesiono zakaz kąpieli

Wiejski Bar Ewa Skurska

FORset

U Hali Kawiarnia Marian i Halina Długiewicz

Grupa TSO Sp. z o.o. (biuro podróży)

OBIEKT A Sp. z o.o.

PIAST

Szefowie kuchni gotowali postną zupę grzybową dla Warszawiaków

Dom Weselny U Kochańskich

Laguna

LK-Maj Sp.j Kawiarnia

Agencja Turystyczna

Hotel Delfin

SUN CLUB Biuro Sprzedaży Ecco Holiday

Virtus Studio

Rekompensaty dla sąsiadów Ławicy

INT TRAVEL Sp. z o.o. Biuro Podróży

Ondraszek Biuro Turystyki Kwalifikowanej

Lobby Restauracja

Kępka Piotr Usługi Transportowe

OBIEKT A Sp. z o.o.

BIURO PODRÓŻY urlopy.pl

Pensjonat Sosenka