Bazy danych dla branży turystycznej
Interesują Cię bazy firm branży turystycznej?
Podaj swój e-mail, aby otrzymywać informacje:
zapisz    wypisz

Baza Przyjazdowej do PolskiBaza Przyjazdowej do 2017 zawiera listę wyselekcjonowanych z Polski zajmujących się turystyką przyjazdową do .


Każde biuro jest opisane jest za pomocą:

  • nazwy,
  • dokładnego adresu,
  • numerów ,
  • numerów faksów,
  • adresu (jeśli posiada),
  • adresu (każde posiada e-mail).

W Bazie znajdują się informacje o 317 biurach mieszczących się w: KRAKÓW(95), WARSZAWA(72), GDAŃSK(16), POZNAŃ(14), WROCŁAW(12), itd.

Baza Turystycznyki Przyjazdowej do umożliwia wybór wg. województw lub miast, albo wyszukiwanie wg. nazwy lub dowolnego fragmentu ich danych (telefonu, ulicy, e-maila, www), zapoznanie się z ich ofertą, szybki kontakt poprzez e-mail, telefon lub fax, drukowanie etykiet adresowych, list wybranych firm oraz profesjonalną korespondencje zbiorową (wysyłanie jednocześnie wielu o tej samej zawartości do wielu odbiorców tak, że każdy odbiorca widzi w polu "do" tylko swój adres).

Dodatkowo w Bazie można wprowadzać własne komentarze (do każdej firmy!) i oznaczać wg. swoich preferencji (np. tworzyć własne grupy firm). Pozwala to na użytkowanie Bazy zgodnie z potrzebami - np. touroperator zajmujący się organizacją młodzieżowej i wczasów w Grecji może zdefiniować sobie dwie grupy firm, z którymi będzie współpracował (np. Grecja i tur. młodzieżowa), a może oznaczyć sobie szczególnie interesujące pod kątem współpracy firmy, lub po prostu , do których już została wysłana konkretna . Jest to dodatkowa korzyść - nadane oznaczenia i komentarze są przechowywane w bazie i dostępne podczas kolejnych uruchomień programu.

Z można korzystać bez ograniczeń czasowych. Informacje zawarte w bazie są aktualne na co najmniej pierwszy dzień ostatniej weryfikacji tj. 1 stycznia 2017.


Pobierz Demo       Zamów bazę
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij

Skansen przemysłowy w Dąbrowie Górniczej

Katowice: nie będzie międzynarodowego dworca autokarowego?

Lider

TOURPOL Biuro Turystyczne

4 Art Sp. z o.o.

Bevacar Usługi Transportowe

Leśny Dwór

ARC-PROGRESS Biuro Usług Turystycznych

otoWakacje.pl - kolejny serwis turystyczny Grupy Allegro

Firma Transportowa Ivo-Trans

e.Nino.pl Agencja Lotnicza

Trans - Turist S.C. Zakład Usług Transportowych

Euro-Contact I Biuro Turystyczne

Cechowa

SN Brussels Airlines Regis Business Center

DWÓR

Centralwings: opłata pasażerska wzrosła o 30 zł

Fun Travel Biuro Podróży

Karczma nad Podołem

Kaczorowscy K. i M. Sp.j. Restauracja Epoka

Przystań Restauracja Roman Kamieński

Hotelik Leśny Dwór

Fundusz Wczasów Pracowniczych Sp. z o.o. Oddział

Hotel Polonia

ryba maślana