Bazy danych dla branży turystycznej
Interesują Cię bazy firm branży turystycznej?
Podaj swój e-mail, aby otrzymywać informacje:
zapisz    wypisz

Baza Przyjazdowej do PolskiBaza Przyjazdowej do 2019 zawiera listę wyselekcjonowanych z Polski zajmujących się turystyką przyjazdową do .


Każde biuro jest opisane jest za pomocą:

  • nazwy,
  • dokładnego adresu,
  • numerów ,
  • numerów faksów,
  • adresu (jeśli posiada),
  • adresu (każde posiada e-mail).

W Bazie znajdują się informacje o 288 biurach mieszczących się w: KRAKÓW(92), WARSZAWA(64), POZNAŃ(14), GDAŃSK(13), WROCŁAW(11), itd.

Baza Turystycznyki Przyjazdowej do umożliwia wybór wg. województw lub miast, albo wyszukiwanie wg. nazwy lub dowolnego fragmentu ich danych (telefonu, ulicy, e-maila, www), zapoznanie się z ich ofertą, szybki kontakt poprzez e-mail, telefon lub fax, drukowanie etykiet adresowych, list wybranych firm oraz profesjonalną korespondencje zbiorową (wysyłanie jednocześnie wielu o tej samej zawartości do wielu odbiorców tak, że każdy odbiorca widzi w polu "do" tylko swój adres).

Dodatkowo w Bazie można wprowadzać własne komentarze (do każdej firmy!) i oznaczać wg. swoich preferencji (np. tworzyć własne grupy firm). Pozwala to na użytkowanie Bazy zgodnie z potrzebami - np. touroperator zajmujący się organizacją młodzieżowej i wczasów w Grecji może zdefiniować sobie dwie grupy firm, z którymi będzie współpracował (np. Grecja i tur. młodzieżowa), a może oznaczyć sobie szczególnie interesujące pod kątem współpracy firmy, lub po prostu , do których już została wysłana konkretna . Jest to dodatkowa korzyść - nadane oznaczenia i komentarze są przechowywane w bazie i dostępne podczas kolejnych uruchomień programu.

Z można korzystać bez ograniczeń czasowych. Informacje zawarte w bazie są aktualne na co najmniej pierwszy dzień ostatniej weryfikacji tj. 1 stycznia 2019.


Pobierz Demo       Zamów bazę
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij

Nowe połączenie lotnicze do USA

Ryanair startuje z nowym połączeniem z Rzeszowa

Alstam Firma Handlowa Restauracja Remus

Basia Pijalnia Piwa Wanda Rzeszowska

Charter.pl Piotr Kowalski

Willa Obrochtówka

Dom Gościnny "Matex"

Max-Bus S.C.

Rekordowy sierpień w Modlinie

VIP Restauracja

Jadło Grzechu Warte Restauracja

Janosik Restauracja Dariusz Wycisk

Danusia

Pensjonat u Hanusi

Ośrodek Wypoczynkowy "SZAROTKA"

Marco-Polo Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Biuro Podróży

KLM: Więcej lotów do Gdańska

SUN KISS Biuro Podróży

U Piwersów Pub Robert Mucha

Czarny Kot Restauracja Danuta Nieradzik

SAFARI TOUR

Ośrodek Rekolekcyjno-Wypoczynkowy pw. Miłosierdzia Bożego

Na Skarpie

Snajper Paintball Firma Turystyczna

ryba maślana