Bazy danych dla branży turystycznej
Interesują Cię bazy firm branży turystycznej?
Podaj swój e-mail, aby otrzymywać informacje:
zapisz    wypisz

Baza Przyjazdowej do PolskiBaza Przyjazdowej do 2019 zawiera listę wyselekcjonowanych z Polski zajmujących się turystyką przyjazdową do .


Każde biuro jest opisane jest za pomocą:

  • nazwy,
  • dokładnego adresu,
  • numerów ,
  • numerów faksów,
  • adresu (jeśli posiada),
  • adresu (każde posiada e-mail).

W Bazie znajdują się informacje o 288 biurach mieszczących się w: KRAKÓW(92), WARSZAWA(64), POZNAŃ(14), GDAŃSK(13), WROCŁAW(11), itd.

Baza Turystycznyki Przyjazdowej do umożliwia wybór wg. województw lub miast, albo wyszukiwanie wg. nazwy lub dowolnego fragmentu ich danych (telefonu, ulicy, e-maila, www), zapoznanie się z ich ofertą, szybki kontakt poprzez e-mail, telefon lub fax, drukowanie etykiet adresowych, list wybranych firm oraz profesjonalną korespondencje zbiorową (wysyłanie jednocześnie wielu o tej samej zawartości do wielu odbiorców tak, że każdy odbiorca widzi w polu "do" tylko swój adres).

Dodatkowo w Bazie można wprowadzać własne komentarze (do każdej firmy!) i oznaczać wg. swoich preferencji (np. tworzyć własne grupy firm). Pozwala to na użytkowanie Bazy zgodnie z potrzebami - np. touroperator zajmujący się organizacją młodzieżowej i wczasów w Grecji może zdefiniować sobie dwie grupy firm, z którymi będzie współpracował (np. Grecja i tur. młodzieżowa), a może oznaczyć sobie szczególnie interesujące pod kątem współpracy firmy, lub po prostu , do których już została wysłana konkretna . Jest to dodatkowa korzyść - nadane oznaczenia i komentarze są przechowywane w bazie i dostępne podczas kolejnych uruchomień programu.

Z można korzystać bez ograniczeń czasowych. Informacje zawarte w bazie są aktualne na co najmniej pierwszy dzień ostatniej weryfikacji tj. 1 stycznia 2019.


Pobierz Demo       Zamów bazę
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij

Ryanair obcina liczbę rejsów ze Stansted

PKP InterCity przywraca tanie bilety do Krakowa

Tina S.C. Pizzeria

JUNIOR

Miguel Restauracja

Ośrodek Wypoczynkowy ZOŚKA

BP AREX Sławomir Reksa

Raestauracja MAXIMA Hotel - Grill

Kraków odpadł z Euro 2012. Umowy hoteli z UEFA są nieważne?

Mazuriana Pizzeria

Firma AUT Krajowe i Międzynarodowe Usługi Transportowe Autobusowe i Busowe Przewóz Osób

Fenix Przedsiębiorstwo Usługowe Lucyna Fenig Restauracja Astra

Dąbrowianka Restauracja Barbara Kot

Białach Zdzisław Przewozy Autokarowe

Biuro Turystyczne F.T.T. ODYS

Jubila

Sieć hotelowa SRW "Chaber" otwiera obiekt

Pod Skałką

KAWIARNIA U AKTORÓW

MM Sp.j. Restauracja Kamea

Biuro Podróży JUST

PAROWOZOWNIA

Syrenka

Ośrodek Wypoczynkowy "Jolanta"

ryba maślana