Bazy danych dla branży turystycznej
Interesują Cię bazy firm branży turystycznej?
Podaj swój e-mail, aby otrzymywać informacje:
zapisz    wypisz

Baza Francji2009 zawiera dane 1500 działających na terenie .


Każde jest opisane jest za pomocą:

  • nazwy,
  • dokładnego adresu,
  • numerów ,
  • numerów faksów,
  • adresu ,
  • adresu .

W Bazie znajdują się informacje o biurach mieszczących się w: PARIS(176), LYON(33), MARSEILLE(32), TOULOUSE(30), NICE(22), LILLE(15), RENNES(14), GRENOBLE(14), STRASBOURG(13), BORDEAUX(13), ROUEN(12), AVIGNON(10), itd.

Baza umożliwia wybór wg. miast lub wyszukiwanie za wg. nazwy lub dowolnego fragmentu ich danych (telefonu, ulicy, e-maila, www), zapoznanie się z ich ofertą, szybki kontakt poprzez e-mail, telefon lub fax, drukowanie etykiet adresowych, list wybranych oraz profesjonalną korespondencje zbiorową (wysyłanie jednocześnie wielu listów o tej samej zawartości do wielu odbiorców tak, że każdy odbiorca widzi w polu "do" tylko swój adres).

Dodatkowo w Bazie można wprowadzać własne komentarze (do każdej firmy!) i oznaczać wg preferencji (np. tworzyć własne grupy firm). Pozwala to na użytkowanie Bazy zgodnie z potrzebami - np. touroperator zajmujący się organizacją turystyki medycznej i przyjazdowej do Krakowa i Zakopanego może zdefiniować sobie dwie grupy firm, z którymi będzie współpracował (np. Kraków + Zakopane i medyczna), a może zaznaczyć sobie szczególnie interesujące pod kątem współpracy firmy, lub po prostu , do których już została wysłana konkretna . Jest to dodatkowa korzyść - nadane oznaczenia i komentarze są przechowywane w bazie i dostępne podczas kolejnych uruchomień programu.

Z można korzystać bez ograniczeń czasowych. Informacje zawarte w bazie są aktualne na dzień ostatniej aktualizacji 1 stycznia 2009.Pobierz Demo       Zamów bazę
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij

Łódzki port odnotował prawie 25% wzrost

Z Gdańska do Zakopanego w trzy godziny

WORD TRAVEL s.c.

Las Palmas Pizzeria

Krakowiak Krzysztof Firma Handlowo-Produkcyjna

Marko Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Restauracja Marek Gołdyn

Oddział PTTK

SKOK Family Tours

Rainbow Tours: sprzedaż oferty Lato 2013 ze wzrostem

BIT MEDTUR Biuro Informacji Turystycznej

Ren-car Ryszard Szpiech

HERMES s.c.

Laguna Kawiarnia Beatrycze Szymczyk

Biacomex.S.A.

Agrokultura Korfowe

Oddział PTTK "Beskid"

Targi Turystyczne w Dolinie Karpia

DITO Sp.z o.o.

Restauracja Staropolska

Joker Kawiarnia

Biuro Au Pair GUIDE - Oddział w Warszawie

Lufthansa City Center Travel Club

LELIWA

KARPATY Schroniska i Hotele PTTK Sp. z o.o.

ryba maślana