Bazy danych dla branży turystycznej
Interesują Cię bazy firm branży turystycznej?
Podaj swój e-mail, aby otrzymywać informacje:
zapisz    wypisz

Baza , Białorusi i Ukrainy, Białorusi i 2012 zawiera dane 1108 działających na terenie Federacji Rosyjskiej(459), Białorusi(165) i Ukrainy(484).


Każde jest opisane jest za pomocą:

  • nazwy,
  • dokładnego adresu,
  • numerów ,
  • numerów faksów,
  • adresu ,
  • adresów .

W Bazie znajdują się informacje o biurach mieszczących się w: Moskwa(202), Kijów(302), Mińsk(149), Petersburg(184), Odessa(56), Lwów(48), Kaliningrad(35), Dniepropietrowsk(32), Ekaterinburg(18), itd.

Baza umożliwia wybór wg. miast lub wyszukiwanie za wg. nazwy lub dowolnego fragmentu ich danych (telefonu, ulicy, e-maila, www), zapoznanie się z ich ofertą, szybki kontakt poprzez e-mail, telefon lub fax, drukowanie etykiet adresowych, list wybranych oraz profesjonalną korespondencje zbiorową (wysyłanie jednocześnie wielu listów o tej samej zawartości do wielu odbiorców tak, że każdy odbiorca widzi w polu "do" tylko swój adres).

Dodatkowo w Bazie można wprowadzać własne komentarze (do każdej firmy!) i oznaczać wg preferencji (np. tworzyć własne grupy firm). Pozwala to na użytkowanie Bazy zgodnie z potrzebami - np. touroperator zajmujący się organizacją młodzieżowej i przyjazdowej do Krakowa i Zakopanego może zdefiniować sobie dwie grupy firm, z którymi będzie współpracował (np. Kraków + Zakopane i tur. młodzieżowa), a może zaznaczyć sobie szczególnie interesujące pod kątem współpracy firmy, lub po prostu , do których już została wysłana konkretna . Jest to dodatkowa korzyść - nadane oznaczenia i komentarze są przechowywane w bazie i dostępne podczas kolejnych uruchomień programu.

Z można korzystać bez ograniczeń czasowych. Informacje zawarte w bazie są aktualne na pierwszy dzień ostatniej aktualizacji tj. 1 kwietnia 2012 roku.Pobierz Demo       Zamów bazę
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij

W Katowicach postanie nowy hotel czterogwiazdkowy

Wrocław: Firma Mot wybuduje pięciogwiazdkowy hotel Rialto

Transkopal

Pub Stop Pub Artur Stańczewski

Centrum Informacji Turystycznej w Darłowie

Interglobus Reisen Sp. z o.o. - Filia

Hotel CITY SM

DEKATLON Sp z. o.o

Sztuka Neandertalczyków

Biesiada-Bis

Kawka Bar Kawowy

Na Skarpie Restauracja

Kawiarnia Muzealna

Bajka Restauracja T. Miedzińska-Wościńska P. Miedziński

LEŚNY GRÓD

ARTUS

Okęcie w Łodzi przez 3 weekendy - podsumowanie

Lotos Travel Elżbieta Cholewa, Katarzyna Skorupa Sp. J.

Polonia Transport

Marko Karczma Krystian Marek

Bass Barbara Sas-Uhrynowska Restauracja Stacja Rynek

GOŚCINNY GAJ

Motel - Restauracja Onyks

P.H.U. Din Ven

Ogłoszenia praca turystyka, w turystyce