Bazy danych dla branży turystycznej
Interesują Cię bazy firm branży turystycznej?
Podaj swój e-mail, aby otrzymywać informacje:
zapisz    wypisz

Baza , Białorusi i Ukrainy, Białorusi i 2012 zawiera dane 1108 działających na terenie Federacji Rosyjskiej(459), Białorusi(165) i Ukrainy(484).


Każde jest opisane jest za pomocą:

  • nazwy,
  • dokładnego adresu,
  • numerów ,
  • numerów faksów,
  • adresu ,
  • adresów .

W Bazie znajdują się informacje o biurach mieszczących się w: Moskwa(202), Kijów(302), Mińsk(149), Petersburg(184), Odessa(56), Lwów(48), Kaliningrad(35), Dniepropietrowsk(32), Ekaterinburg(18), itd.

Baza umożliwia wybór wg. miast lub wyszukiwanie za wg. nazwy lub dowolnego fragmentu ich danych (telefonu, ulicy, e-maila, www), zapoznanie się z ich ofertą, szybki kontakt poprzez e-mail, telefon lub fax, drukowanie etykiet adresowych, list wybranych oraz profesjonalną korespondencje zbiorową (wysyłanie jednocześnie wielu listów o tej samej zawartości do wielu odbiorców tak, że każdy odbiorca widzi w polu "do" tylko swój adres).

Dodatkowo w Bazie można wprowadzać własne komentarze (do każdej firmy!) i oznaczać wg preferencji (np. tworzyć własne grupy firm). Pozwala to na użytkowanie Bazy zgodnie z potrzebami - np. touroperator zajmujący się organizacją młodzieżowej i przyjazdowej do Krakowa i Zakopanego może zdefiniować sobie dwie grupy firm, z którymi będzie współpracował (np. Kraków + Zakopane i tur. młodzieżowa), a może zaznaczyć sobie szczególnie interesujące pod kątem współpracy firmy, lub po prostu , do których już została wysłana konkretna . Jest to dodatkowa korzyść - nadane oznaczenia i komentarze są przechowywane w bazie i dostępne podczas kolejnych uruchomień programu.

Z można korzystać bez ograniczeń czasowych. Informacje zawarte w bazie są aktualne na pierwszy dzień ostatniej aktualizacji tj. 1 kwietnia 2012 roku.Pobierz Demo       Zamów bazę
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij

Jak zmieniają się alkoholowe preferencje Polaków?

Nowy portal rezerwacyjny wchodzi na rynek

BIURO PODRÓZY BUSMARKET USŁUGI BIUROWE I HANDEL

Całoroczna Szkoła Nurkowania DELPHINUS-GDAŃSK

Pod Bocianem Restauracja

Active-Plus

Dom Wycieczkowy "Na Stadionie"

Gościniec ROSSIJA

Ceny w biurach nieznacznie w górę

Euro-Trans Franciszek Brychcy

Saigon Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Restauracja

Biuro Turystyki Aktywnej ACTIVE

Gen Re Sp. z o.o.

ISN Organizator Edukacji za Granicą

Mieszko

Gościniec ROSSIJA

OTI Holding ma nowego doradce d/s planowania strategicznego i rozwoju struktury w Europie

Dominium Pizza Pizzeria

Cafe Espresso Kawiarnie

Profi S.C. K. Kidawa J. Kałka

El Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Elżbieta Ługiewicz-Lipska Restauracja Chata

Rosyjskie Linie Lotnicze Aeroflot

P.U. "Orka" Agnieszka Przybyła

FUH Marek Rokowski

ryba maślana