Bazy danych dla branży turystycznej
Interesują Cię bazy firm branży turystycznej?
Podaj swój e-mail, aby otrzymywać informacje:
zapisz    wypisz

Baza , Białorusi i Ukrainy, Białorusi i 2012 zawiera dane 1108 działających na terenie Federacji Rosyjskiej(459), Białorusi(165) i Ukrainy(484).


Każde jest opisane jest za pomocą:

  • nazwy,
  • dokładnego adresu,
  • numerów ,
  • numerów faksów,
  • adresu ,
  • adresów .

W Bazie znajdują się informacje o biurach mieszczących się w: Moskwa(202), Kijów(302), Mińsk(149), Petersburg(184), Odessa(56), Lwów(48), Kaliningrad(35), Dniepropietrowsk(32), Ekaterinburg(18), itd.

Baza umożliwia wybór wg. miast lub wyszukiwanie za wg. nazwy lub dowolnego fragmentu ich danych (telefonu, ulicy, e-maila, www), zapoznanie się z ich ofertą, szybki kontakt poprzez e-mail, telefon lub fax, drukowanie etykiet adresowych, list wybranych oraz profesjonalną korespondencje zbiorową (wysyłanie jednocześnie wielu listów o tej samej zawartości do wielu odbiorców tak, że każdy odbiorca widzi w polu "do" tylko swój adres).

Dodatkowo w Bazie można wprowadzać własne komentarze (do każdej firmy!) i oznaczać wg preferencji (np. tworzyć własne grupy firm). Pozwala to na użytkowanie Bazy zgodnie z potrzebami - np. touroperator zajmujący się organizacją młodzieżowej i przyjazdowej do Krakowa i Zakopanego może zdefiniować sobie dwie grupy firm, z którymi będzie współpracował (np. Kraków + Zakopane i tur. młodzieżowa), a może zaznaczyć sobie szczególnie interesujące pod kątem współpracy firmy, lub po prostu , do których już została wysłana konkretna . Jest to dodatkowa korzyść - nadane oznaczenia i komentarze są przechowywane w bazie i dostępne podczas kolejnych uruchomień programu.

Z można korzystać bez ograniczeń czasowych. Informacje zawarte w bazie są aktualne na pierwszy dzień ostatniej aktualizacji tj. 1 kwietnia 2012 roku.Pobierz Demo       Zamów bazę
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij

Krakowski hotel sprzedany za 26 mln zł

Powstaje hotel z trawy i błota

Bacówka u Józka

Luberda Zygmunt Usługi Transportowe

Demex Transport Samochodowy

Ami Iwona Róg

Big Blue Travel

X-Team Sport

Nowoczesny prom rozpoczyna rejsy

Leśna Ostoja Restauracja

HEINZ REISEN Biuro Podróży

Orbis S.A. Oddział Hotel Gdynia

ATAS Sp. z o.o. Biuro Turystyki Młodzieżowej

GRAND TOUR VENUS Biuro Podróży Filia

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Terma-Serv

CREDO Biuro Pielgrzymkowo-Turystyczne

Touroperatorzy, hotelarze i restauratorzy jednoczą siły

Gospoda Harnaś

Merkury S.C. Restauracja

Azyl Kawiarnia Marek Ulikowski

OBT JUNIOR

Hotel Restauracja Morena Marianna Rembowska

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji - Biuro Informacji Turystycznej

Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze - Oddział Ziemi