Bazy danych dla branży turystycznej
Interesują Cię bazy firm branży turystycznej?
Podaj swój e-mail, aby otrzymywać informacje:
zapisz    wypisz

Baza , Białorusi i Ukrainy, Białorusi i 2012 zawiera dane 1108 działających na terenie Federacji Rosyjskiej(459), Białorusi(165) i Ukrainy(484).


Każde jest opisane jest za pomocą:

  • nazwy,
  • dokładnego adresu,
  • numerów ,
  • numerów faksów,
  • adresu ,
  • adresów .

W Bazie znajdują się informacje o biurach mieszczących się w: Moskwa(202), Kijów(302), Mińsk(149), Petersburg(184), Odessa(56), Lwów(48), Kaliningrad(35), Dniepropietrowsk(32), Ekaterinburg(18), itd.

Baza umożliwia wybór wg. miast lub wyszukiwanie za wg. nazwy lub dowolnego fragmentu ich danych (telefonu, ulicy, e-maila, www), zapoznanie się z ich ofertą, szybki kontakt poprzez e-mail, telefon lub fax, drukowanie etykiet adresowych, list wybranych oraz profesjonalną korespondencje zbiorową (wysyłanie jednocześnie wielu listów o tej samej zawartości do wielu odbiorców tak, że każdy odbiorca widzi w polu "do" tylko swój adres).

Dodatkowo w Bazie można wprowadzać własne komentarze (do każdej firmy!) i oznaczać wg preferencji (np. tworzyć własne grupy firm). Pozwala to na użytkowanie Bazy zgodnie z potrzebami - np. touroperator zajmujący się organizacją młodzieżowej i przyjazdowej do Krakowa i Zakopanego może zdefiniować sobie dwie grupy firm, z którymi będzie współpracował (np. Kraków + Zakopane i tur. młodzieżowa), a może zaznaczyć sobie szczególnie interesujące pod kątem współpracy firmy, lub po prostu , do których już została wysłana konkretna . Jest to dodatkowa korzyść - nadane oznaczenia i komentarze są przechowywane w bazie i dostępne podczas kolejnych uruchomień programu.

Z można korzystać bez ograniczeń czasowych. Informacje zawarte w bazie są aktualne na pierwszy dzień ostatniej aktualizacji tj. 1 kwietnia 2012 roku.Pobierz Demo       Zamów bazę
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij

Polska i Litwa będą mieć wspólny blok przestrzeni powietrznej?

Akcja "Bezpieczne wakacje"

Art Hotel Niebieski

Manager-Pol S.C. Restauracja

Pub nad Sublami Pub Grażyna Kołodziejczyk

Rai International Ltd. Rai Surendra

Ikar Biuro Podróży

Iberteam Sp. z o.o.

Kijów: 5 osób nie żyje na skutek katastrofy samolotu czarterowego

Biuro Turystyki Aktywnej Wagabunda

KARTAGINA biuro Podróży

Papavero Restauracja

U Andrzeja Pijalnia Piwa Andrzej Kocur

Bamberka

Atlas Business Service Sp. z o.o.

Polska Żegluga Bałtycka S.A. "Polferries"

Promocja uzdrowisk

Mądel Firma Transportowa Krzysztof Mądel

Biuro Podróży Interglobus Tour

Leśniak Lucyna Restauracja

Pol-Tur

OVERTOUR Biuro Podróży

Travel Software Solutions Sp.z o. o. Internetowe Biuro Podróży

Żnińska Kolej Powiatowa Sp. z o.o

ryba maślana